Vannitoa remont

Kaunis ning praktiline vannituba annab kodule palju lisaväärtust ning muudab veeprotseduurid nauditavamaks. Korralik vannitoaremont tähendab, et üle vaadatakse kõik elektriühendused, veepidavus, valgustus ning ventilatsioon. Õigesti ehitatud, renoveeritud ja hooldatud vannituba peab vastu aastakümneid.

Renoveeritud vannituba

20 aastat kogemust

Enam kui 20-aastane kogemustepagas võimaldab meil valida just teie kodu jaoks sobiv lahendus. Oleme kogenud erinevate materjalide kasutamises ning rõhume tehtud töö täpsusele ning visuaalsele poolele. Peidame inetud torud, soovi korral ehitame seina efektsed valgustusega nišid ning loome vannitoas kena ning efektiivse valguslahenduse.

Plaaditud vannituba
Vannitoa plaatimine

Looduslikud ja vastupidavad materjalid

Kasutame enda töös võimalikult palju looduslikke materjale, sealhulgas kvaliteetseid keraamilisi plaate, krohvi, kivi, puitu ning klaasi. Proovime alati võimalusel vältida plasti, mis on kergesti purunev ning võib (eriti niiskes keskkonnas) eritada mürgiseid aineid. Merbele paneb vannitoa ehitusel suurt rõhku õigele ning efektiivsele ventilatsioonile, mis ennetab vannitoas hallituse ning muude probleemide tekkimist.

Tasuta konsultatsioon ja hinnapakkumine

Pakume tasuta põhjalikku konsultatsiooni ja teeme teile hinnapakkumise lähtuvalt teie soovidest ja võimalustest.  Selgitame renoveerimise olemust ning vajalikke töid, vajaminevaid materjale, töö hinna ning pakume ka oletatava töö kestuse.
Tasuta konsultatsioon ei kohusta teid teenust tellima. Tasuta vannitoaremondi konsultatsiooni ning hinnapakkumine on saadaval Tallinnas ja Harjumaa piires.