Veetrasside ehitus Tallinnas ja Harjumaal

Pakume asjatundlikke kaevetöid ning veetrasside ehitust Tallinnas ja Harjumaal. Teostame veetrasside ja kanalisatsiooni paigaldust, veeühenduste loomist ning liitumisi.

Ühisveevärgiga liitumine võib olla paljunõudev protsess, kuid kogenud tööliste leidmisel läheb veeühenduste loomine kiirelt ja kergelt.

Teostame muuhulgas järgnevaid töid Tallinnas ja Harjumaal:

Meie meeskond on töötades vilgas, korretkne ning hoolas, pidades silmas lähedalasuvate kaablite ja torude (side, elekter, jne) turvalisust. Pakume tasuta hinnapakkumist, mis sisaldab muuhulgas ekskavaatori kasutust, kaevetöid, torumaterjale ning paigaldust. Lõpetuseks teeme tagasitäite, silume pinnase ning külvame muruseemne (vajadusel ka utiliseerimine üleliigse pinnase). Abistame ka projektide ja jooniste koostamisega, kuid projekte ise ei koosta.

Aitame Tallinna ja Harjumaa majapidamistel liituda ühisveevärgiga ning kanalisatsiooniga ning teostame tööd kiiresti. Veeühenduste loomise hinnapakkumise saamiseks helistage 50 69 360 (9-20) või jätke sõnum SIIN. Võtame ühendust üldiselt samal päeval, kuid kiirema pakkumise saamiseks palume helistada. Töötame vajadusel ka õhtuti ja nädalavahetuseti.

Kõiki veeetrassi- ja kanalisatsioonitöid teostame Tallinna Vee normide ja nõuete kohaselt.

Kaevetööde hind Tallinnas 40€/h (kuni 1,8 m kraav).

Merbele veetrassi ja kanalisatsiooni ehitus Tallinnas ja Harjumaal

Arboristitööd

Pakume ka arboristitöid ning puude langetamist koos projekti ja kooskõlastustega. Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust SIIN.

Soodsad torutööd

Kiired avariitööd

Lekkiv tualettpott, ummistus või hoopiski veeuputus? Merbele pakub kiiret, professionaalset ja hea hinnaga toruabi Tallinnas ning selle ümbruses.

Kiirete torutööde ikoon

Puudub väljakutsetasu

Merbele ei küsi lisatasu väljakutsele sõitmise eest, mistõttu hakatakse töötasu arvestama alates saabumise ning töö alustamise hetkest. Maksate vaid tehtud töö eest!

Soodsa hinna ikoon

Hea hind

Torutööde tunnihind algab alates 20 eurost. Tööaega arvestame 15-minutilise täpsusega, seejuures kehtib suuremate tööde puhul kokkuleppetasu.