Meist

Merbele on sündinud ideest, mida on tiivustanud soov ja tahtmine muuta Eesti inimeste kodud hubasemaks, turvalisemaks ja kaunimaks.

Et kodud oleksid kohad, kus on hea olla. Õnn algab sageli ilusast kodust – et oleks koht, kus puhata. Kus olla. Aeg maha võtta. Kus tunda ennast hästi ja turvaliselt. Külalisi ja sõpru vastu võtta.
Ja et see oleks alati meeldiv, soovime pakkuda parimat ning usaldusväärseimat teenust. Rõhume igale viimselegi detailile ning nüansile.

Tänu aastakümnetepikkuse töö käigus loodud sidemetele ja sõprusele oleme kokku pannud meeskonna, kes on oma ala spetsialistid. Kes teevad oma tööd hingega, sageli tööd hobiga ühildades. Meie eesmärk on teha midagi, mis kestaks, oleks ilus vaadata ja pakuks rahuldust nii tegijale kui ka tellijale. Me remondime, parandame, hooldame ja ehitame Tallinnas ja Harjumaal—ausalt, kvaliteetselt ning südamega.

Suuremate projektide puhul lepime kirjalikult kokku lõpphinna, et ei lisanduks mingeid “ootamatuid” lisatasusid. Kõik ootamatud kulud võtame enda kanda. Anname töödele vähemalt kaheaastase garantii, aga sageli rohkemgi. Lisaboonusena pakume meie ehitatud saunadele ja vannitubadele tasuta hooldust – sest oleme kindlad oma töö kvaliteedis.

Merbele hoolitseb teie kodu eest, et teil oleks üks mure vähem.

Tööst vabal ajal armastan mööda ilma reisida. Minu seiklustest võite lähemalt lugeda SIIT.