Korterite müügi- ja üürieelne siseviimistlus

Müügieelne ettevalmistamine muudab korteri interjööri
lihtsate vahenditega helgemaks, puhtamaks ning moodsamaks.

Mis on kodu müügieelne siseviimistlus?

Korteri või maja müügieelse ettevalmistuse all peame üldiselt silmas seinte ning lagede kiiret viimistlust. Samasse kategooriasse sobitub näiteks “kodu lavastamine”, kus müüdavasse korterisse paigutatakse sobiv mööbel, mis ei ole hinna sees.

Taoline lavastus muudab tühja korteri palju kodusemaks ning hubasemaks ning tõstab korteri potentsiaalset müügihinda.

Kodu müügieelne ettevalmistamine muudab seevastu korteri interjööri helgemaks, puhtamaks ning moodsamaks, mis omakorda võimaldab küsida kõrgemat müügihinda ning on meie kogemusele tuginedes toonud klientidele suurema tulu (ka pärast ettevalmistuse hinna maha arvamist).

Alati ei pea korterit just müügiks ette valmistama – ka üürimisele eelnev kiire remont aitab korteri väärtust tõsta.

Selline müügi- või üürimiseelne kiirremont ning kohendamine on populaarne näiteks üürnike vahetumisel, et uued üürnikud tunneksid end uues kodus mugavalt.

Näiteks on tavaline, et eelmised üürnikud on seintele riputanud maalid, nagid jms, mis jätavad seintesse inetud augud ning mis tuleks uute üürnike saabudes eemaldada.
Lisaks võivad seinad ning laed olla määrdunud või pleekinud, liistud mõlgitud või lülitid ja uksenupud värskendust vajavad.

Kodu kiire müügi- või üürieelse siseviimistluse käigus võime teha järgmiseid töid:

Miks tasub müügieelsesse remonti investeerida?

Konkurentsivõimelisus

Müüdav või üüritav korter peaks olema rohkemat, kui vaid elamiskõlbulik. Ideaalne üürikorter võiks olla uutele elanikele kui puhas lõuend, mida enda soovide ja maitse järgi kohendada. Värskendatud, puhas ja hoolitsetud ilmega korter aitab teiste kinnisvarapakkumistega konkurentsis püsida.

Energiatõhusus

Kui otsustate põhjalikuma remondi kasuks, võtame ette ka akende/uste ning vajadusel ka koduseadmete vahetuse. Näiteks võib akende vahetus aidata küttearveid langetada ning uued seadmed vee- ja elektriarveid vähendada. Igakuiste arvete langus aitab teil aga konkurentsirohkel turul rohkem silma paista.

Kinnisvara väärtuse kasv

Kui mõtlete korteri väljaüürimisele või müümisele, võimaldab kiire siseviimistlus küsida kõrgemat üüri- või müügihinda. Lisaks saate võrreldes kulunud ning remonti vajavate korteritega olla tulevaste omanike või üürnikega valivamad ning panustada pikaajalistele üürnikele.

Üüripinna ülevaatus

Täida lihtne kontaktankeet või helista numbril 50 69 360. Küsime viimistlusega seotud küsimusi ning
arutame läbi, mis tuleks esmajärjekorras ette võtta.

Planeerimine ja hinnapakkumine

Arutame, mis mahus tööd tuleks
ette võtta, seejärel paneme kokku projektiga
seotud ajakava. Ostame ka siseviimistluseks
vajaminevad materjalid.

Alustame töödega

Alustame tööga ning hoiame teid remondiga igal
sammul kursis. Pärast remonttööde lõpetamist
puhastame korteri, et see oleks üürnike või uute
omanike saabumiseks ideaalses korras.

Ehitus- ja remondinipid

Vannitoa remont

Kas dušinurk võib olla vineerist?

Kas dušinurk võib olla vineerist? Kas dušinurga seinad võivad olla ehitatud vineerist või OSB-plaadist? Vineeri kasutamine dušinurga ehitamisel pole halb mõte, kuid sealjuures tuleb silmas

Saun

Hea sauna tundemärgid

Hea sauna tundemärgid Väga lühidalt öeldes on hea saun hästi valitud asukohas, ideaalselt soojustatud, võimalusel aknaga ning puukerisega.    Milline on hea (leili)saun? Ei saa

Nipid

Mis on “varjatud puudused”?

Mis on korteri “varjatud puudused”? Kinnisvara soetades ei pruugi põgus ülevaatus välja tuua kõiki murekohti, mida nimetatakse kokkuvõtlikult “varjatud puudusteks”. Mis on need varjatud puudused,

Remont

Milline peaks olema kodune elektrisüsteem?

Milline peaks olema kodune elektrisüsteem? Elektritööd on kahtlemata üks olulisemaid valdkondi koduehituses, kuna tegemist on mitmeski mõttes üliolulise valdkonnaga – annab ju elekter valgust, soojust

Nipid

Milline keris leiliruumi valida?

Millist kerist leiliruumi valida? Hästi toimiva sauna puhul on oluline valida täpselt õige suurusega keris. Muu hulgas vastame järgmistele küsimustele: Milline ja kui suure võimsusega

Korduma kippuvad küsimused

Küsimus jäi vastuseta?

HELISTA
+372 50 69 360

SAADA SÕNUM
info@merbele.ee