Kapitaalremont Tallinnas ja Harjumaal

Oskuslik korterite ja majade kapitaalremont, mille käigus muudame kodu turvalisemaks ning anname sellele uue ja värske mulje.

Et kodu saaks värske ilme…

Teostame korterite ja majade kapitaalremonti, mis kujutab endast terve kodu süsteemide, sh kütte- ja torusüsteemide väljavahetamist, põrandate ning seinte värskendamist, vajadusel ka akende ning uste vahetamist. Vajadusel aitame ka ruumide ümberplaneerimisega.

Lisaks suurepärasele kvaliteedile ja üksikasjalikule siseviimistlusele paneme eriti suurt rõhku kodu energiasäästlikkusele ning ohutusele.

Korralik kapitaalremont võib hõlmata järgnevaid etappe:

Miks tasub korteri kapitaalremonti investeerida?

Turvalisem kodu

Kapitaalremondi käigus kontrollime ning vajadusel vahetame välja olemasolevad elektrisüsteemid, mis võivad endast ajapikku tuleohtu kujutada.

Lisaks leiame kapitaalremondi käigus väiksemad probleemid, mis võivad ajapikku suuremaid ning kulukamaid kahjusid tekitada.

Väiksemad kulud

Kapitaalremont aitab muuta teie kodu keskkonnasõbralikumaks ja hoiab kokku soojus- ja elektriarvetelt. 

Uued soojapidavamad uksed-aknad aitavad energiakuludelt säästa kuni 15%. Vanade seadmete uute, energiasäästu märgisega seadmete vastu vahetamisel säästate nii enda rahakotti kui ka loodust.

Kinnisvara väärtuse kasv

Kapitaalremont hoiab korteri või maja väärtuse kõrgel ning näitab seda kõige paremast küljest. 

Peale maja väärtuse kasvu saate enda kodu ka täpselt enda maitse järgi värskendada, et tunneksite end oma kodus hästi ning sõpradel ja perel oleks kodus mugav.

Küsi hinnapakkumist

Täida lihtne kontaktankeet või helista numbril 50 69 360. Küsime projektiga seotud küsimusi ning anname täpse korteri kapitaalremondi hinnapakkumise.

Planeerimine

Ostame kapitaalremondiks vajaminevad materjalid ning paneme kokku projektiga seotud ajakava.

Alustame töödega

Alustame tööga ning hoiame teid remondiga igal
sammul kursis. Pärast remonttööde lõpetamist
puhastame korteri, et see oleks üürnike või uute
omanike saabumiseks ideaalses korras.

Ehitus- ja remondinipid

Remont

Mis on kapitaalremont?

Mis on kapitaalremont? Mida peetakse silmas kapitaalremondi all ning milliseid töid see hõlmab? Millises mahus tuleks remonti teha? Millised ehitustööd kuuluvad kapitaalremondi alla? Millele tuleks

Remont

Kas valida laminaat- või laudparkett?

Kas valida laminaat- või laudparkett? Millised on erinevused laminaat- ja laudparketi vahel ning millist eelistada? Mis on erinevate põrandakatete tehnoloogiline vahe? Milline põrandakate sobib paremini

Korduma kippuvad küsimused

Laias laastus maksab (2-toalise) korteri kapitaalremont 27 000 eurot (2022. aasta seisuga).

Kapitaalremont on remont, mis hõlmab kogu eluaseme täielikku renoveerimist. Põhimõtteliselt jäävad alles ainult aluspõrand, lagi ja seinad. Kõik mu läheb vahetusse või renoveerimisele.

Kapitaalremont on väga põhjalik remont, mis hõlmab nii põrandaid, lagesid, seinu kui ka elektrijuhtmestikku, torutöid jms.

Sanitaarremont on aga  siseviimistlus, mille käigus vahetatakse tapeet, värvitakse laed, vahetatakse põrandaliistud jms tööd, mis parandavad kodu visuaalset väljanägemist.

Küsimus jäi vastuseta?

HELISTA
+372 50 69 360

SAADA SÕNUM
info@merbele.ee