Lammutustööd Tallinnas ja Harjumaal

Asjatundlikud siselammutustööd, lammutusele eelnev
ettevalmistus ja jäätmete utiliseerimine.

Merbele pakub ulatuslikke siselammutustöid korter- ja eramajades. Tegeleme eelkõige remondi- või renoveerimiseelse seinade, lagede ning põrandate lammutusega.

Aitame teid kodu laiendamistöödel, ohtlike materjalide (nt asbesti, pliitolmu või hallituse) ohutul teisaldamisel ja äraveol ning lammutuse planeerimisel ning ettevalmistustel.

Merbele pakub järgnevaid siselammutusteenuseid:

Merbele Tallinna siselammutustööde etapid

Objekti ülevaatus

Lammutusobjekti ülevaatusel vaatame üle hoonega seotud plaanid ja joonised ning paneme paika lammutuse eelarve. Aitame leida parimaid pinnalahendusi vastavalt teie soovidele ja hoone võimalustele. Lisaks vaatame üle lisatööde vajalikkuse.

Lammutuse planeerimine

Pärast algset ülevaatust planeerime lammutusele kuluva aja ning järgnevad sammud, mh ohtlike materjalide teisaldamise ja äraveo. Enne tööde alustamist võite olla kindel, et lammutus kulgeb turvaliselt, korrektselt ja kiirelt.

Lammutus ja prügi utiliseerimine

Järgime lammutusel kindlalt konstruktsiooni plaane ning püsime graafikus. Eemaldame nõutud torud-juhtmed, köögikapid ning vajadusel ohtlikud materjalid. Veame prügi spetsiaalsetesse ohtlike jäätmete kogumiskohta, kus need loodussõbralikult utiliseeritakse.

Küsi ülevaatust

Täida lihtne kontaktankeet või helista numbril 50 69 360. Tuleme objektile ülevaatusele ning palume näha projektiga seotud plaane ja jooniseid.

Planeerimine

Vaatame lammutatava objekti üle, jagame soovitusi ja paneme kokku täpse pakkumise ja projektiga seotud ajakava. Vajadusel aitame ka plaanide ja lubade hankimisega.

Lammutus ja utiliseerimine

Pärast lepingu allkirjastamist alustame lammutusega, püsime kindlalt graafikus ning eemaldame kõik ohtlikud jäätmed loodussõbralikul viisil.

Ehitus- ja remondinipid

Vannitoa remont

Kas dušinurk võib olla vineerist?

Kas dušinurk võib olla vineerist? Kas dušinurga seinad võivad olla ehitatud vineerist või OSB-plaadist? Vineeri kasutamine dušinurga ehitamisel pole halb mõte, kuid sealjuures tuleb silmas

Saun

Hea sauna tundemärgid

Hea sauna tundemärgid Väga lühidalt öeldes on hea saun hästi valitud asukohas, ideaalselt soojustatud, võimalusel aknaga ning puukerisega.    Milline on hea (leili)saun? Ei saa

Nipid

Mis on “varjatud puudused”?

Mis on korteri “varjatud puudused”? Kinnisvara soetades ei pruugi põgus ülevaatus välja tuua kõiki murekohti, mida nimetatakse kokkuvõtlikult “varjatud puudusteks”. Mis on need varjatud puudused,

Remont

Milline peaks olema kodune elektrisüsteem?

Milline peaks olema kodune elektrisüsteem? Elektritööd on kahtlemata üks olulisemaid valdkondi koduehituses, kuna tegemist on mitmeski mõttes üliolulise valdkonnaga – annab ju elekter valgust, soojust

Nipid

Milline keris leiliruumi valida?

Millist kerist leiliruumi valida? Hästi toimiva sauna puhul on oluline valida täpselt õige suurusega keris. Muu hulgas vastame järgmistele küsimustele: Milline ja kui suure võimsusega

Korduma kippuvad küsimused

Luba on kindlasti vaja, kui tegemist on kandvate vahesintega. Mittekandvate vaheseinte puhul ei ole loa küsimine vajalik, kuid viisakas oleks ühistut (ja naabreid) teatada eesolevatest lammutustöödest ning neile kinnitada, et lammutustööd ei kujuta majale mingit ohtu.

Kandvad seinad saab kindlaks teha maja projekti põhjal. Maja projekti saab taotleda ühistu esimehelt.

Vaheseinte lammutamiseks on kindlasti vajua luba juhul, kui tegemist on kandvate vaheseintega.

Ka mittekandvate vaheseinte lammutamine on  ikkagi projektimuudatus ja eeldab ühistuliikmete enamiku nõusolekut.

Lammutame vanad ahjud ja pliidid, kui need ei ole kandevkonstruktsiooni osad.

Ühe keskmise kahetoalise korteri siselammutus võtab üldjuhul kaks-kolm päeva.

Enne remonti tuleks teha siselammutus, kuna kvaliteetse kapitaalremondi puhul jääb kogu korterist pärast lammutamist alles vaid kõik originaal – aluspõrand, põhilagi ning välisseinad. Kapitaalremondi puhul läheb kõik ülejäänu renoveerimisele.

Küsimus jäi vastuseta?

HELISTA
+372 50 69 360

SAADA SÕNUM
info@merbele.ee