Kvaliteetsed plaatimistööd Tallinnas ja Harjumaal

Professionaalsed plaatimistööd erinevatel pindadel, muuhulgas vannitoas, köögis, trepikojas või eluruumides.

Oskuslik plaatimine annab kodule uue ilme

Merbele plaatimise kogemustepagasis on ka keerulise kujuga pinnad, sealhulgas nišid ning ebakorrapärased kujundid.

Töötades pöörame erilist tähelepanu pindade ettevalmistusele, sealhulgas hüdroisolatsiooni pealekandmisele ning aluspinna ühtlusele, et lõpptulemus jääks korrektne ning visuaalselt kena.

Plaatimine pole lihtsalt plaatide ritta seadmine, vaid segu loogikast, eelnevast kogemustest ja kunstilisest meelest.

Millised plaadid antud asukohta kõige paremini sobivad? Mida tasub plaatide ostmisel silmas pidada? Kas plaatida sirgelt või diagonaalis? Millise kujuga ning kui suured plaadid valida?

Oskame vastata kõikidele tekkivatele küsimustele ning ka plaatide ostmisel abiks olla.

Samuti nagu mõranenud, tuhmunud ning ebakorrapärased plaadid võivad kodu ilme räpakaks muuta, muudavad uued ja korrektselt asetatud plaadid korteri või maja väljanägemise puhtaks ja värskeks.

Teostame kvaliteetseid plaatimistöid järgnevates kohtades:

Miks valida pindade plaatimine?

Kergelt puhastatav

Plaaditud pindu on lihtne puhastada, mistõttu sobivad plaadid hästi läbikäidavatesse või rasva ja suitsu nägevatesse kohtadesse, näiteks koridori või köögipõrandale ja -seinale. Näiteks võib talvel lumiseid saapaid koridori jättes puitpõrandat kahjustada, kuid kvaliteetne plaatpind hoiab pinnad kaua korras ja kaunina.

Väga vastupidav

Õigesti paigaldatud kvaliteetsed põranda- või seinaplaadid püsivad tervete ja kaunitena aastaid (pigem ikka aastakümneid!). Näiteks võivad puitpõrandad vajada lihvimist, poleerimist või õlitamist ning neid on keerulisem ilusana hoida. Niiskus ega suits ei kahjusta plaatide väljanägemist ning nende värskendamine on kiire ja kerge.

Mitmekülgne

Alates klassikalistest keraamilistest plaatidest ja kiviplaatidest kuni klaas- ja kiviimitatsiooniga plaatideni – sobiva suuruse, mustri ja materjali leiab igale maitsele. Erinevaid plaate sobitades võib luua lõpmatu arvu huvitavaid ja kauneid kombinatsioone ning selle abil kodule isikupära lisada.

Küsi hinnapakkumist

Täida lihtne kontaktankeet või helista numbril 50 69 360. 50 69 360. Küsime plaaditava pinna kohta küsimusi ning vajadusel anname nõu ja näpunäiteid.

Planeerimine

Ostame vajaminevad plaadid ning muud seotud
materjalid ning paneme kokku projektiga seotud ajakava.

Alustame plaatimisega

Alustame tööga ning hoiame teid remondiga igal
sammul kursis. Hoiame enda järel korda, et saaksite
oma kodu täielikult nautida.

Ehitus- ja remondinipid

Vannitoa remont

Kas dušinurk võib olla vineerist?

Kas dušinurk võib olla vineerist? Kas dušinurga seinad võivad olla ehitatud vineerist või OSB-plaadist? Vineeri kasutamine dušinurga ehitamisel pole halb mõte, kuid sealjuures tuleb silmas

Vannitoa remont

Kui palju maksab paneelmaja vannitoa remont?

Kui palju maksab paneelmaja vannitoa remont? Selgitame välja, kui palju maksab keskmise paneelmajas asuva vannitoa remont (vastus SIIN). Muu hulgas vastame järgnevatele küsimustele: Millega tuleks vannitoa

Korduma kippuvad küsimused

Plaatimistööde ruutmeetri hinda ei ole võimalik alati välja tuua, kuna see sõltub keraamilise plaadi valikust ja selle suurusest, seinte pindalast, nurkadest, niššidest ja muudest paljudest nüannsidest.

Puhta, sirge ja loodis seina puhul algavad plaatimise ruutmeetri hinnad (koos vuukimisega) alates 10 eurost m², põrandate puhul alates 8 eurost m² kohta.

Küsimus jäi vastuseta?

HELISTA
+372 50 69 360

SAADA SÕNUM
info@merbele.ee