Vannitoa remont Tallinnas ja Harjumaal

Professionaalne vannitoa remont, mille käigus
lihvime kõik detailid täiuseni.

Kvaliteetne vannitoa remont ja renoveerimine

Teostame põhjalikku vannitoa remonti, mis tõstab teie kodu väärtust ning muudab veeprotseduurid nauditavamaks.

Pakume põhjalikku remondile eelnevat konsultatsiooni, mille käigus selgitame välja kõik vajaminevad tööd ja muudatused: muuhulgas torutööd, plaatimistööd, elektritööd, ning sanitaartehnika ja põrandakütte paigaldamine.
Tööde puhul paneme eriti suurt rõhku vannitoa pisidetailidele ning vastupidavusele, et uus ja praktiline vannituba püsiks kaunina aastaid ning aastakümneid.

 

Vannitoa remondi planeerimisel võtame arvesse kõik perekonna vajadused ning soovid, et vannituba oleks mugav ning turvaline nii lastele, täiskasvanutele kui seenioritele.

Vannitoa remondil on oluline, et kasutatud materjalid oleksid kvaliteetsed, looduslikud ja vastupidavad ning et vannitoas oleks efektiivne õhuvahetus, mis hoiab ruumi kuivana ning ennetab hallituse teket.
Nõustame kliente plaatide, soovi korral ka kujunduse ning vannitoakeraamika osas ning aitame teha põhjendatud disainiotsuseid, mis toovad rõõmu iga kord, kui vannituppa astute.

Teostame järgnevaid vannitoa remondiga seotud töid:

Mida võid Merbele vannitoa remondist oodata?

Põhjalik eeltöö ja konsultatsioon

Enne remondiga alustamist pakume tasuta põhjalikku konsultatsiooni, mille käigus selgitame välja kõik vana vannitoa puudused ja pererahva soovid. Eeltöö põhjal paneme kokku plaani, mis hõlmab kõiki vajaminevaid muudatusi, et remondi lõppfaasis ei ilmneks ebameeldivaid üllatusi ning et te oleks kõikide muudatuste ja ajakavaga kursis.

Meisterlik viimistlus

Merbele pöörab erilist tähelepanu lihvitud viimistlusele ning eripärastele detailidele – näiteks niššidele ja süvenditele, korrapärastele plaatidele ning huvitavatele kooslustele. Lohakus ning väikeste vigade või ebakorrapärasuste ignoreerimine ei tule meie töö puhul kõne allagi, mistõttu võite olla kindlad, et teie vannitoa väiksemadki detailid on silmale ilusad!

Korralik vundament

Vannitoa remondi puhul on oluline, et kõik silmale nähtamatu oleks korrektselt paigaldatud ning et kõik süsteemid oleks läbi mõeldud. Näiteks soovitame alati paigaldada põrandasoojendus ning kindlustada korralik õhuvahetus. Lisaks tuleb kõik toru- ning elektritööd enne viimase lihvi andmist korrastada ning vajadusel ka välja vahetada.

Küsi hinnapakkumist

Täida lihtne kontaktankeet või helista numbril 50 69 360. Lepime kokku ülevaatuse aja ning arutame läbi teie soovid.

Planeerimine

Konsulteerime vajaminevate materjalide suhtes, paneme paika plaani ja ajakava ning anname täpse hinnapakkumise.

Alustame remondiga!

Alustame tööga ning hoiame teid remondiga igal
sammul kursis.

Ehitus- ja remondinipid

Vannitoa remont

Kas dušinurk võib olla vineerist?

Kas dušinurk võib olla vineerist? Kas dušinurga seinad võivad olla ehitatud vineerist või OSB-plaadist? Vineeri kasutamine dušinurga ehitamisel pole halb mõte, kuid sealjuures tuleb silmas

Nipid

Millist segistit valida?

Millist segistit valida? Millist segistit valida vannituppa, kööki või pesuruumi? Segistite valik on nii lai ja segment kirju, et isegi professionaalsel torulukksepal võib olla keeruline

Vannitoa remont

Kui palju maksab paneelmaja vannitoa remont?

Kui palju maksab paneelmaja vannitoa remont? Selgitame välja, kui palju maksab keskmise paneelmajas asuva vannitoa remont (vastus SIIN). Muu hulgas vastame järgnevatele küsimustele: Millega tuleks vannitoa

Korduma kippuvad küsimused

Keskmise korteri vannitoa remondi puhul võib arvestada suurusjärguga 8000 eurot, mille sisse on arvatud kõik materjalid ja töötasud.

Keskmise suurusega Tallinna vannitoa põhjalik remontimine võtab tavaliselt umbes kuu.

Keskmise paneelmaja korteri vannitoa remondi puhul võib arvestada suurusjärguga 7000-8000 eurot, mille sisse on arvatud kõik materjalid ja töötasud.

Küsimus jäi vastuseta?

HELISTA
+372 50 69 360

SAADA SÕNUM
info@merbele.ee